تبدیل pdf به word

تبدیل pdf به word دقیق و بدون بهم ریختگی

تبدیل pdf به word به منظور ویرایش متن و ایجاد تغییر در آن همواره دغدغه بسیاری از کاربران بوده است. تا کنون ابزارهای زیادی برای تبدیل پی دی اف به ورد معرفی شده است که غالبا دارای به هم ریختگی بوده و نتیجه مطلوبی به کاربران ارائه نمی دهند. زمانی که فایل pdf به صورت عکس باشد که کار دشوارتر شده و دیگر راهی برای آن نبود!

نرم افزار تبدیل عکس به متن و تبدیل pdf به word ، ای او ورد (ioword) با استفاده از الگوریتم های پردازش تصویر اقدام به تحلیل عکس یا pdf کرده و متن را از داخل آن استخراج می کند. دقت تبدیل در نرم افزار ioword برای تبدیل pdf به word بالای ۹۸٪ است و تقریبا متن را بدون نقص از عکس یا pdf استخراج می کند.

راهنمای تبدیل pdf به word

برای شروع تبدیل فایل pdf به word ابتدا به وب سایت ioword به نشانی ioword.com مراجعه نمایید. از منوی بالای سایت و از بخش عضویت اقدام به عضویت در سایت نمایید. پس از عضویت در نرم افزار ioword تعدادی صفحه برای تست دقت نرم افزار در اختیار شما قرار داده خواهد شد تا با اطمینان بیشتری از نرم افزار استفاده نمایید. پس از تست نرم افزار و اطمینان از دقت تبدیل pdf به word ، می بایست با مراجعه به بخش تعرفه ها اقدام به خرید پکیج متناسب با نیاز خود نمایید.

پس از تهیه پکیج متناسب با صفحات مورد نیاز، از بخش اصلی تبدیل ، فایل pdf خود را بارگذاری نمایید. از این مرحله به بعد فرآیند به صورت خودکار پیش رفته و عملیات تبدیل pdf به word انجام می شود. با توجه به تعداد صفحات فایل pdf این فرآیند ممکن است اندکی زمان ببرد. شما در مرحله تبدیل pdf به word می توانید درصد پیشرفت را مشاهده نمایید.

پس از اتمام فرآیند تبدیل pdf به word فایل خروجی در قالب های word یا docx و txt قابل دانلود خواهد بود. همچنین می توانید از منوی بالای سایت و با کلیک بر روی پروفایل خود تاریخچه تبدیل ها را مشاهده نموده و خروجی را دریافت نمایید.

چگونه تبدیل pdf به word دقیق تری داشته باشیم

برای افزایش کیفیت خروجی تبدیل عکس به متن یا pdf به word پیشنهاداتی ارائه شده است که توجه به این موارد ضروری است. اصلی ترین مورد آن است که نرم افزار ioword تنها فایل های pdf دارای فونت را به متن تبدیل می کند یا به عبارت ساده تر دست خط (دست نوشته) را به متن تبدیل نمی کند پس متن شما می بایست دارای فونت تایپی باشد. خبر خوب آن که نرم افزار ioword تقریبا تمامی فونت های فارسی را می تواند تحلیل کند و به متن تبدیل نماید.

در صورتی که متن شما دارای کلمات یا عبارات انگلیسی است نگران نباشید ، نرم افزار ioword واژگان انگلیسی را نیز تشخیص داده و می تواند متون انگلیسی را نیز تحلیل نماید. فایل pdf یا عکس که برای تبدیل به نرم افزار ارسال می شود می بایست دارای پس ضمینه سفید و با متن مشکی باشد در غیر این صورت نرم افزار امکان تبدیل یا استخراج متن را ندارد.

در صورتی که قصد تبدیل عکس به متن را دارید، عکس نباید تار باشد. داشتن زاویه در عکس و کشیده شدن گوشه صفحات در عکس سبب کاهش دقت تبدیل عکس به متن خواهد شد. به طور کلی تصویر ارسال به نرم افزار می بایست دارای پس ضمینه سفید ، بودن المان های اضافه ،بدون زاویه یا کشیدگی باشد. عدم رعایت هر یک از پارامتر های فوق سبب کاهش دقت نرم افزار ioword خواهد شد.

پرسش های متدوال

آیا اگر فایل pdf به صورت عکس غیر قابل ویرایش باشد، نرم افزار ioword امکان تبدیل pdf به word را دارد ؟

بله نرم افزار ioword می تواند تمامی فایل های pdf (بصورت عکس یا غیر عکس) را به متن تبدیل نماید.

آیا نرم افزار ioword امکان تبدیل pdf یا عکس دست نویس به متن را دارد ؟

خیر، در حال حاضر نرم افزار ioword امکان تبدیل دستخط به متن را ندارد اما این سرویس در حال توسعه بوده و پس از افزایش دقت در تشخیص دستخط به صورت عمومی منتشر خواهد شد.

آیا محدودیتی در تعداد صفحات برای تبدیل pdf به word وجود دارد ؟

خیر، محدودیتی در تبدیل پی در اف به ورد وجود ندارد. تنها کافی است که پکیج متناسب با صفحات مورد نیاز خود را خریداری نمایید و فایل pdf را به نرم افزار ioword ارسال نمایید.

در صورتی که متن دارای کلمات انگلیسی باشد آیا کلمات انگلیسی نیز به متن تبدیل می شوند ؟

بله، نرم افزار ioword امکان تشخیص زبان های انگلیسی و عربی را نیز دارد و درصورتی که از این زبان ها در متن شما استفاده شده باشد، نرم افزار می تواند با دقت بالا آن ها را به متن تبدیل نماید.

آیا نرم افزار ioword می تواند فرمول ریاضی را تبدیل کند ؟

خیر، نرم افزار ioword امکان استخراج و تحلیل فرمول ریاضی را ندارد.

آیا در صورتی که صفحات خریداری شده بیش از تعداد صفحات pdf باشد ، باقی مانده اعتبار در حساب می ماند ؟

بله، به هر میزان که از اعتبار صفحات تبدیل باقی بماند در حساب کاربری شما ذخیره شده و در آینده قابل استفاده خواهد بود.

درباره نویسنده: بهاره اکبری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *