تایپ جزوه و دست نویس

فایل های دست نویس ، جزوه ، دست خط و متون ناخونا را بارگذاری نموده و متن تایپی را دریافت نمایید.
فایل ارسالی می بایست در فرمت PDF ، PNG ، JPG ، BMP ، WEBP ، TIFF یا سایر فرمت های مرسوم باشد، حداکثر حجم قابل بارگذاری 64MB می باشد.

تایپ آنلاین

سرویس تایپ آنلاین ioword با هدف تبدیل تمامی متون دست نویس ، جزوه ، دست نوشته ، فایل ، تصاویر تایپی ناخوانا ، رسم جدول ، رسم نمودار و نگارش فرمول ریاضی طراحی شده است. با استفاده از این سرویس فایل دست نویس را بارگذاری کرده و پس از برآورد زمان ، در موعد تعیین شده ، متن تایپی قابل دریافت خواهد بود. در این سرویس امکان تایپ جدول ، رسم نمودار ، نگارش فرمول‌ ریاضی و تشخیص انواع دست خط ها وجود دارد. برای ثبت سفارش تایپ آنلاین ، ابتدا متن مورد نظر را به صورت عکس یا PDF بارگذاری نمایید. متن بارگذاری شده می بایست واضح و خوانا باشد. پس از بارگذاری فایل مورد نظر و برآورد هزینه و زمان ، فایل ارسالی شما در پروسه تبدیل قرار خواهد گرفت. در فرآیند تایپ جزوه تمامی جداول ، فرمول ها و متون خوانا قابل تایپ خواهند بود. در حال حاضر این سرویس از زبان های فارسی و انگلیسی پشتیبانی می کند. در صورتی که حجم فایل مورد نظر بالا باشد یا در صورت وجود مشکل در فرآیند بارگذاری ، امکان ارسال فایل از طریق تلگرام به آدرس io_type وجود دارد. همچنین شما می توانید وضعیت فایل بارگذاری شده و روند پیشرفت سفارش خود در صف تبدیل را از حساب کاربری پیگیری نمایید. در صورتی که کیفیت فایل بارگذاری بالا باشد و متن آن خوانا باشد امکان پیاده سازی فایل در قالب تایپ فوری وجود دارد. پس از اتمام فرآیند تایپ جزوه ، این موضوع از طریق پیامک به کاربر اطلاع رسانی شده و متن تایپ شده در حساب کاربری ، در بخش تاریخچه تبدیل فایل ، بارگذاری خواهد شد. همچنین امکان دریافت متن تایپی با پیگیری از طریق پشتیبانی تلگرام به آدرس io_type نیز وجود دارد. توجه : هزینه تبدیل هر صفحه تایپ به صورت دست نویس ، به صورت مستقل محاسبه می شود و تعرفه خریداری شده از سرویس تبدیل پی دی اف به ورد در این بخش قابل استفاده نیست.

۱ برآورد هزینه و زمان
پس از وارد کردن تعداد صفحات و زبان فایل ، نرم افزار هزینه و زمان تحویل فایل متنی تایپ شده را برآورد می کند.
۲ پرداخت هزینه تبدیل
پس از برآورد هزینه و زمان ، در صورت تمایل با پرداخت سفارش ، فایل‌(ها) آماده قرار گیری در صف تبدیل خواهد بود.
۳ بارگذاری فایل
فایل (های) مورد نظر خود را از طریق سایت بارگذاری نموده یا از طریق تلگرام @io_type ارسال نمایید.
۴ دریافت متنِ تایپی
پس از قرارگیری فایل (ها) در صف تبدیل با اتمام تبدیل فایل (ها) ، متن آن در فرمت DOCX قابل دانلود است.
دقت بالا در تشخیص دست خط
دقت بالا در تشخیص دست خط‌ یا متون تایپی ناخوانا در فایل های با کیفیت مطلوب
عدم محدودیت صفحات فایل
تبدیل دست نویس یا فایل‌های تایپی به متن از ۱ صفحه تا ۱۰۰۰ صفحه بدون محدودیت
بازبینی توسط اپراتور
بازبینی فایل های تبدیل شده به متن تایپی توسط اپراتور برای رفع عیب های احتمالی
رسم نمودار ، جدول و فرمول ریاضی
رسم نمودار‌ها و جداول درج شده در متن در صورت واضح و خوانا بودن محتوای آن‌ها

تایپ فوری و دقیق

در صورتی که فایل ارسالی برای فرآیند تایپ آنلاین ، خوانا و واضح باشد ، سرعت تبدیل به صورت چشمگیری افزایش و به دنبال آن دقت نهایی فایل افزایش خواهد یافت. در صورتی که بخشی از فایل ناخوانا باشد یا از واژگان تخصصی غیر قابل تشخیص در متن استفاده شده باشد این واژگان در متن تایپی علامت گذاری خواهند شد. لازم به ذکر است فرآیند تایپ در ای او ورد به صورت تایپ فوری می باشد و تلاش شده است تا در سریع ترین زمان ممکن فایل متنی تایپ شده تحویل داده شود لذا کیفیت و خوانایی فایل بارگذاری شده بسیار با اهمیت است. در فرآیند تایپ ioword هیچ المان گرافیکی در متن شامل سربرگ های گرافیکی ، تصاویر و المان‌هایی از این جنس اضافه نخواهند شد.تمامی متون ارسالی و متون تایپ شده شما در این نرم افزار جزء حریم خصوصی کاربر بوده و Ioword حفظ امنیت و حریم خصوصی متون را تضمین می نماید. همچنین متون بارگذاری شده و متن های تایپی برای مدت محدود بر روی سرور‌های آی او ورد باقی می ماند و پس از آن این اطلاعات از روی سرورها حذف خواهند شد. در صورتی که در فرآیند تایپ آنلاین با مشکلی مواجه شدید با مراجعه به بخش پرسش‌های متداول و راهنما تقریبا تمامی پرسش ها و مشکلات احتمالی پاسخ داده شده است.

نظرات برخی از کاربران

فرزاد کاظمی
فرزاد کاظمی
دانشجو
من جزوه‌های دانشگاهی به صورت دست نویس آپلود کردم و متن تایپ شده با دقت خیلی بالا دریافت کردم. واقعا خیلی سریع تایپ انجام شد و جداول و فرمول‌ها با دقت خوبی تایپ شده بود. استفاده از ioword برای تبدیل جزوه به متن به همه دانشجو‌ها پیشنهاد می کنم.
پریسا سلیمی
پریسا سلیمی
نویسنده
من تقریبا تمام کتابم رو با این روش تایپ کردم. من عادت دارم برای افزایش تمرکز بر روی کاغذ بنویسم و همیشه تایپ مجدد برام چالش بود. با جستجوی در اینترنت با تایپ آنلاین آی او ورد آشنا شدم و ioword این مشکل برام حل کرد و تمامی دست نوشته ها عینا تایپ شد.
شاهین اسدی
شاهین اسدی
دانشجو
خیلی سریع و دقیق ! بخش زیادی از پایان نامه من شامل فرمول و دست نویس بود. همه این بخش‌هارو با استفاده از تایپ آنلاین ioword تایپ کردم. تمای دست نوشته و فرمول ها و نمودارها عینا برام تایپ شد و در زمان سریع با دقت مطلوبی بهم تحویل داده شد.

سایر سرویس های پردازش تصویر

رویکرد اصلی نرم افزار آی او ورد ارائه سرویس جامع در همه حوزه های پردازش تصویر است. با استفاده از سرویس تبدیل فایل پی دی اف به ورد و تبدیل عکس به متن ، کاربران با بارگذاری فایل‌های خود ، متن آن را به صورت آنلاین و دقیق دریافت می کنند. در سرویس تبدیل دستخط به متن ، کاربران متن‌ها و دست نوشته های خود را بارگذاری کرده و متن تایپی دریافت می‌کند. توسعه دهندگان نرم افزار با استفاده از API پردازش تصویر ، عکس یا پی دی اف های خود را ارسال کرده و در پاسخ آن ، فایل متنی ارسال خواهد شد. در حال حاضر برنامه ای او ورد در از زبان‌های فارسی و انگلیسی پشتیبانی می کند.

پاسخ به سوالات متداول شما

سوال دقت تبدیل دست خط یا جزوه به متن در سرویس تایپ آنلاین چقدر است ؟
دقت تبدیل دست خط ، جزوه یا دست نوشته به متن ، بالای ۹۵ ٪ می باشد. زیرا تبدیل های انجام شده ، مجدد توسط اپراتور و تایپیست بازبینی می شود تا تمامی ایرادها و نواقص احتمالی آن برطرف شود.
سوال آیا امکان تایپ فرمول ریاضی ، رسم نمودار و جدول در سرویس تایپ آنلاین وجود دارد.
بله ، با استفاده از سرویس تایپ دست نویس آی او ورد امکان رسم جدول و نمودار و نگارش فرمول های ریاضی در صورت خوانا بودن دست نوشته وجود دارد.
سوال آیا با تهیه اعتبار صفحات از بخش تعرفه ها می توان از این سرویس نیز استفاده کنم؟
خیر ، تعرفه تبدیل هر صفحه فایل در این سرویس به صورت جداگانه محاسبه شده و نمی توانید از اعتبار صفحات خود در این بخش استفاده نمایید.
سوال من فایل ها را در پیام رسان (واتساپ ، تلگرام و ...) دارم آیا امکان ارسال فایل از طریق پیام رسان برای شما دارم ؟
بله ، در صورت تمایل می توانید فایل های خود را از طریق تلگرام به آدرس io_type ارسال نمایید. فایل های ارسالی پس از برآورد هزینه و زمان تبدیل و تایید شما در صف تبدیل قرار خواهند گرفت.
سوال در صورتی که متن بد خط باشد یا کیفیت پایین داشته باشد ، آیا امکان تبدیل وجود دارد ؟
نرم افزار و اپراتورهای تایپیست تا حدی که متن قابل تشخیص و درک باشد امکان تبدیل را دارند و بخش هایی از متن که واژگان غیر قابل تشخیص استفاده شده باشد با علامت گذاری در فایل نهایی مشخص خواهد شد.
سوال چگونه می توانم فرآیند تبدیل فایل های ارسال به متن را پیگیری کنم ؟
پس از بارگذاری فایل ها و ارسال برای تبدیل ، شما می توانید از حساب کاربری ، به بخش تاریخچه تبدیل فایل مراجعه کرده و فایل های ارسالی برای تبدیل را پیگیری نمایید.
سوال هزینه و زمان تحویل فایل های ارسالی برای تایپ چقدر است ؟
با کلیک بر روی دکمه بارگذاری فایل در بالای صفحه و ثبت اطلاعات اولیه درباره فایل خود می توانید هزینه و زمان تحویل فایل خود را در همان لحظه دریافت نمایید.
سوال هزینه تبدیل فایل به متن را پرداخت کرده ام اما موفق به بارگذاری نشده ام ؟!
در صورت وجود مشکل در بارگذاری فایل ، لطفا فایل های خود را از طریق تلگرام به آدرس io_type ارسال نمایید.